W SYMBIOZIE Z NATURĄ


Osiedle Błękitny Staw znajduje się w Biedrusku w Gminie Suchy Las. Miejscowość położona jest tylko 15 min. od centrum Poznania. Zlokalizowane w lesie działki z widokiem na malowniczy staw to unikatowa oferta dla ludzi ceniących spokój i miejsca, w których można odpocząć od zgiełku miasta.
Mieszkańcy mogą korzystać z placu zabaw dla dzieci i terenu rekreacyjnego wokół stawu. Walory przyrodnicze okolicy zachęcają i umożliwiają aktywny wypoczynek.
Osiedle jest w pełni zurbanizowane i ma bogatą infrastrukturę. Budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Posiadają ogrzewanie gazowe, dostęp do telewizji kablowej, telefonii i Internetu. W standardzie jest C.O. z piecem gazowym i grzejnikami oraz podjazd z betonowej kostki brukowej. Każdy dom posiada dostęp do drogi i chodnika wykonanego z betonowej kostki brukowej. Osiedle posiada pełne oświetlenie uliczne oraz kanalizację deszczową.

Błękitny Staw to również przepiękny krajobraz, pośród lasów nad malowniczym stawem. Lokalizacja idealna dla osób, które po całym dniu spędzonym w wielkim mieście pragną odnaleźć spokój i odpocząć w swoim własnym domu, w symbiozie z naturą.


GMINA SUCHY LAS


Gmina Suchy Las, na terenie której położone jest Osiedle Błękitny Staw, jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się i atrakcyjnym obszarem. Utworzony został tu Obszar Chronionego Krajobrazu w obrębie Biedruska, który bezpośrednio łączy się z Zespołem Przyrodniczo-Krajobrazowym Morasko. Gmina pochwalić się może także Rezerwatem Meteorytów. Mieszkańcy korzystać mogą z nowocześnie wyposażonych szkół, Hali Sportowo-
-Widowiskowej Gminnego Ośrodka Sportu czy też Parku Wodnego Octopus. W gminie działa również wiele klubów sportowych, stowarzyszeń propagujących sport oraz prowadzących działalność kulturalną i prospołeczną. Od ponad dwudziestu lat gmina dysponuje własną flotą komunikacyjną Zakładu Komunikacji Publicznej.

PROJEKTY DOMÓW


Możliwa jest budowa domu według indywidualnego projektu, który spełnia wymagania miejscowego planu zagospodarowania.


GALERIA

Zobacz Osiedle Błękitny Staw


DOJAZD DO OSIEDLA BŁĘKITNY STAW

Najważniejsze rzeczy w zasięgu minut

mapka dojazdu Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku